Darījumi, kuros

uzvar pārdevējs


2017.g realizēti īpašumi
1 966 500 EUR vērtībā 


Labākie darījumi
14% virs tirgus vērtības


Ātruma rekords – 
darījums 1 dienas laikā

Čiekurkalna 2. līnija


Sākuma cena 86 000 eur
Noslēgts darījums 97000 eur
Īpašnieka ieguvums 11 000 eur

Ģertrūdes iela 62


Sākuma cena 90 000 eur
Noslēgts darījums 98500 eur
Īpašnieka ieguvuma 8 500 eur

Tērbatas iela 50

 
Sākuma cena 130 000 eur
Noslēgts darījums 130 000eur
Dārgāk pārdotais 2-istabu dzīvoklis uz Tērbatas ielas!

Hotel Kemeri


Ekspertu viedokli par vērtību 140-150 000 eur
Noslēgts darījums 173 000 eur
Īpašnieka ieguvums 23 000 eur

Klientu atsauksmes

Tamāra

Pirms satiku Deividu, centos savu dzīvokli Kaļķu ielā pārdot aptuveni 2 gadus, gan pašu spēkiem, gan ar dažādām firmām. Bija mērķis par iegūtajiem līdzekliem iegādāties vietā telpas fotostudijai. Deivids ieteica pamēģināt pārdot ar citām metodēm un ekskluzīvās tiesības vienu mēnesi, kuras redzot atdevi ar kādu Deivids strādā pagarinājām uz vēl vienu mēnesi. Atšķirību varēja ievērot jau pirmajās nedējās. Deivids ir tiešam centīgs un jauns profesionālis, manās acīs sevi pierādīja. Tiku regulāri informēta par paveiktajiem darbiem un izdevās atrast 2 pircējus manam dzīvoklim, kā arī veiksmīgi novadot darījuma pārrunas Deividam izdevās saņemt augstāku piedāvājumu par sākuma cenu, kas tieši noderēja jauno telpu remontam. Deivids arī ieteica uzticamu brigādi, kas veica jauno telpu remontu. Prieks redzēt tādus jaunus un gudrus cilvēkus, kas cenšas. Varu noteikti rekomendēt sadarboties ar Deividu īpašumu pārdošanā. Paldies!

Rudīte

Deivids bija ļoti saprotošs un palīdzēja mums nokārtot darījumu ar mūsu Vecrīgas dzīvokli. Sagatavoja dokumentus un konsultēja nodoklu jautājumos, tas mums palīdzēja krietni ietaupīt. Mums bija svarīgi atrast līdzvērtīgu īpašumu vietā, kas atbilstu mūsu prasībām. Mums bija prieks, ka Deivida sagatavotie piedāvājumi bija joti atbilstoši, pārdomāti un sagatavoti, kas palīzēja ietaupīt laiku braucot apskatīt tikai to, kas bija atbilstošs. Rezultātā mēs atradām tieši to, ko vēlējāmies un iekļāvāmies savā budžetā.

Gvido

Kādu laiku ar pašu un starpnieku spēkiem centāmies pārdot savu 3-istabu dzīvokli. Deividu mums rekomendēja kopīga paziņa, kuras dzīvokli viņš bija pārdevis. Deivids mums palīdzēja noteikt optimālo cenu ar kuru uzsākt pārdošanu un rezultātā par to arī izdevās pārdot. Mums bija svarīgi pēc pārdošanas vēl 3 mēnešus palikt dzīvoklī, lai varam pabeigt remontu jaunajā mājoklīun par tādiem nosacījumiem ar pircēju vienojāmies. Deivids palīdzēja izvērtēt vairākus finansiālus aspektus, kas mums ilgtermiņā ļautu ietaupīt un piepildīt sapni par savu biznesu blakus mājām. leteica arī speciālistus, pie kuriem vērsties, lai saņemtu izdevīgākos nosacījumus finansējumam.

llona

llona

Biju tiešām pārsteigta, kad Deivids jau pirmajā dienā kopš uzsākām sadarbību zvanīja ar vārdiem:" Mums ir pircējs, varam sākt kārtot formalitātes!". Lai gan darījums notika ātri, par dzīvokli izdevās saņemt tieši tik cik biju plānojusi. Deivids palīdzēja novest darījumu līdz galam un izrādīja mieru un pārliecību visa darījuma gaitā. Paldies par sadarbību, esmu tiešām pateicīga!

Henrijs

Henrijs

Tāda īsta pārdošana sākās tikai, kad sākām strādāt ar Deividu!" - tā raksturoja situāciju Henrijs. „Mums svarīgi bija pārdot salīdzinoši ātri un ar Deividu mums izdevās atrast pircēju vien 8 dienās, kad parakstījām rokasnaudas līgumu.

Dace

Dace

Es uzskatu, ka mums izdevās pārdot labi un varējām realizēt savu mērķi par lielāku dzīvokli Rīgā

Māris

Ar Deividu bija vienkārši, bez liekiem solījumiem un teātra. Vienojāmies, ko viens no otra sagaidām un uzsākām sadarbību. Vēlējos pārdot savu centra dzīvokli, lai būvētu māju un tas izdevās, jo Deividam jau bija padomā pircējs, kuram mūsu dzīvoklis atbilstu.